Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Jak do nas trafić?

Gmina Prudnik

 

Gmach Główny

starostwo.jpeg

Gmach główny Starostwa

Gmach Główny mieści się przy ul. T. Kościuszki nr 76 w dawnym internacie Zespołu Szkół Rolniczych.

W siedzibie Starostwa mieszczą się: gabinety Starostów, sekretariat, biuro podawcze i punkt informacji, pokój Sekretarza Powiatu, Biuro Rady Powiatu, kasa oraz wydziały: Wydział Organizacyjny, Programów Rozwojowych i Zarządzania Kryzysowego wraz z Powiatowym Punktem Informacji Europejskiej, Komunikacji i Transportu, Administracji Budowlanej, Oświaty i Zdrowia, Finansowo-Budżetowy.

 

Wydział Komunikacji i Transportu

Do Wydziału Komunikacji i Transportu najłatwiej trafić poprzez boczne, zachodnie wejście do naszego urzędu. Dostosowane jest ono do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wydział Komunikacji i Transportu dzieli się na dwa główne pomieszczenia. Z lewej strony obsługiwane są sprawy związane z rejestracją pojazdów, a z prawej z prawami jazdy. Do pokoju naczelnika Wydziału można dostać się poprzez specjalne wejście znajdujące się w pomieszczeniu z rejestracją pojazdów.

 

Wydział Geodezji i Kartografii

geodezja.jpeg

Wydział Geodezji

Wydział Geodezji i Kartografii mieści się przy ul. Parkowej 10 (w pobliżu Szkoły Podstawowej numer 4). Wydział urzęduje w godzinach: poniedziałek-piątek: 7:30-15:30.

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

pcpr.jpeg

PCPR Prudnik

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zostało w połowie 2007 roku przeniesione na ul. Kościuszki 55A (dawny internat przedszkolanek, wejście od budynku Liceum Ogólnokształcącego nr 2 - zaplecze lub od ul. Grunwaldzkiej: obok Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Poradni Zdrowia Psychicznego).

Wersja XML