Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Karta seniora

logo_karta_seniora.jpeg
 

Powiatowa edycja Ogólnopolskiej Karty Seniora

 

Powiat Prudnicki dołączył do Programu Ogólnopolska Karta Seniora i otrzymał certyfikat Samorządu Przyjaznego Seniorom. Wydana została lokalna, prudnicka edycja Ogólnopolskiej Karty Seniora. Jej egzemplarze czekają na chętnych do skorzystania z dobrodziejstw Programu.

Każda osoba, który ukończyła 60 lat może bezpłatnie otrzymać własną kartę. Wystarczy wypełnić formularz przystąpienia do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora (OKS). Teraz można ją wyrobić w prudnickim Starostwie Powiatowym w kilka minut, bez potrzeby ponoszenia kosztów związanych z wysyłką dokumentów pocztą. Informacja i wydawanie kart odbywa się w sekretariacie (I piętro).

Czym jest Ogólnopolska Karta Seniora?

Program Ogólnopolska Karta Seniora ma na celu edukowanie seniorów z zakresu ekonomii, prawa i nowych mediów, a także aktywizowanie ich. Karta umożliwia korzystanie ze zniżek w rozmaitych punktach, instytucjach i ośrodkach zdrowia. Takich punktów jest już 1300, a z każdym dniem ta liczba rośnie. Seniorzy korzystają także ze specjalnych ofert przygotowanych przez firmy, które przystępują do Programu.

Informacje na temat karty na stronie magazynu "Głos Seniora", wydawanego przez krakowskie Stowarzyszenie MANKO, pomyslodawcę i realizatora programu OKS.

Warto już dziś odebrać swój egzemplarz powiatowej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora, by korzystać ze zniżek w całej Polsce.

karta_seniora_awers.jpeg
karta_seniora_rewers.jpeg
karta_seniora_certyfikat.jpeg

Wersja XML