Mam przyjemność zaprosić wolontariuszy w wieku 14-19 lat z „Klubów Ośmiu” do udziału w VI Prudnickiej Edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.

Organizatorem lokalnej edycji konkursu jest Starosta Prudnicki, a edycji ogólnopolskiej – Fundacja „Świat na Tak” z siedzibą w Warszawie.

VI Prudnicka Edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” odbędzie się 10 marca 2021 r. o godz. 900 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Prudniku, ul. Kościuszki 76.

Uczestnicy i laureaci Konkursu minionych lat stanowili dotąd dobry przykład dla wielu rówieśników, a w efekcie ich działalność stała się bardziej widoczna i znacząca w naszym mieście. Zachęcam zatem do zgłaszania wybitnych wolontariuszy, którzy z uśmiechem i zaangażowaniem są obecni wśród potrzebujących pomocy.

Zgłoszenia do udziału w konkursie proszę przesyłać w terminie do 3 marca 2021r.

na adres:

Starostwo Powiatowe w Prudniku

Wydział Oświaty i Zdrowia

ul. Kościuszki 76, 48-200 Prudnik

z dopiskiem na kopercie „Konkurs Ośmiu Wspaniałych”

lub dostarczyć osobiście pod ww. adres ( piętro II, pok. 207, w godz. 7.30-15.30)

Szczegółowe informacje (Karta zgłoszenia uczestnika indywidualnego) zostały przesłane w wersji elektronicznej do Państwa placówek. Można je również uzyskać na stronie internetowej: http://swiatnatak.pl/regulamin-konkursu-8-wspanialych-edycja-2019/.