Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rada Powiatu Prudnickiego - Poprzednie Kadencje

Rada Powiatu I Kadencji 1998-2002

Zdjęcie przedstawiające Radę Powiatu I Kadencji 1998-2002

Rada I kadencji

Radni Powiatu I Kadencji: Mirosław Czupkiewicz, Edward Chrostek, Jerzy Czerwiński, Alicja Ćwierz, Jerzy Dembczak, Jan Ebel, Romuald Felcenloben (Sekretarz), Renata Heda, Arnold Hindera, Wanda Jakimko, Jan Kubinka, Kazimierz Kucik, Genowefa Kucik (Skarbnik), Eugeniusz Komidzierski, Józef Kordecki, Dariusz Kolbek, Zenon Kowalczyk, Jan Mencler, Joachim Mazur, Alfred Namysło, Janina Okrągły, Sławomir Orkisz, Anna Pilzak, Kazimierz Porczak, Józef Skiba, Franciszek Stankala, Elżbieta Stein, Antoni Sokołowski, Sławomir Stelmaszczyk, Reinhard Wollny, Antoni Zadrożny.

Starosta: Edward CybulkaWicestarosta: Joachim Mazur.

Rada Powiatu II Kadencji 2002-2006

Zdjęcie przedstawiające Rade Powiatu II Kadencji 2002-2006

Rada II kadencji

Radni Powiatu II Kadencji: Jan Ebel (Prudnik), Marek Gaworek (Biała), Ernest Graba (Łącznik), Mieczysław Hołówko (Głogówek - Członek Zarządu), Henryk Isalski (Prudnik - Członek Zarządu), Józef Janeczko (Głogówek - Przewodniczący Rady), Krystian Knicz (Głogówek), Dariusz Kolbek (Głogówek), Józef Kordecki (Prudnik - Wiceprzewodniczcy Rady), Józef Kręgiel (Prudnik - Członek Zarządu), Jan Malec (Lubrza), Joachim Mazur (Biała), Janina Okragły (Prudnik), Kazimierz Porczak (Prudnik), Marek Ruda, Regina Sieradzka (Prudnik), Antoni Sokołowski (Prudnik), Andrzej Szała (Głogówek - Wiceprzewodniczący Rady), Ludwik Ziubrzyński (Prudnik).

Starosta: Romuald FelcenlobenWicestarosta: Joachim Mazur.

Zdjęcie przedstawiające Starostów II kadencji

Starostowie II kadencji

Rada Powiatu III Kadencji 2006-2010

Zdjęcie przedstawiające Rade Powiatu III Kadencji 2006-2010

Rada II kadencji

Radni Powiatu III Kadencji: Edward Bednarski (Prudnik), Kazimierz Bodaszewski (Racławice Śląskie), Mirosław Czupkiewicz (Prudnik), Waleria Dąbrowska (Prudnik, Zastępca Przewodniczącego Rady Powiatu), Franciszek Gołębiowski (Szybowice, listopad 2009 - wygaśnięcie mandatu w skutek śmierci radnego), Piotr Hanusiak (Lubrza, Członek Zarządu Powiatu), Józef Janeczko (Głogówek, Przewodniczący Rady Powiatu), Teresa Kamienicka-Hreczaniuk (Gostomia, Zastępca Przewodniczącego Rady Powiatu), Marzena Kędra (Prudnk), Dariusz Kolbek (Głogówek), Zenon Kowalczyk (Prudnik), Joachim Mazur (Biała), Janina Okrągły (Prudnik, wygaśnięcie mandatu - wybór na Posła Sejmu RP), Marek Ruda (Prudnik), Janusz Jerzy Siano (Chrzelice, Członek Zarządu Powiatu), Józef Skiba (Głogówek, Członek Zarządu Powiatu), Antoni Sokołowski (Prudnik). Ludwik Ziubrzyński (Prudnik, Członek Zarządu Powiatu).

Rada Powiatu IV Kadencji 2010-2014

Radni Powiatu IV Kadencji: Józef JANECZKO (Wierzch, Przewodniczący Rady Powiatu), Teresa KAMIENIECKA-HRECZANIUK (Gostomia, Z-ca Przewodniczącego Rady Powiatu), Marzena KĘDRA (Prudnik, Z-ca Przewodniczącego Rady Powiatu), Waleria DĄBROWSKA (Stare Kotkowice), Jerzy DEMBCZAK (Stare Kotkowice), Czesław DUMKIEWICZ (Prudnik), Krzysztof GLOMBITZA (Biała), Arnold HINDERA (Biała, złożył oświadczenie o rezygnacji z mandatu radnego, wybrany Burmistrzem Białej), Dariusz KOLBEK (Głogówek), Jan MALEC (Skrzypiec), Joachim MAZUR (Biała), Zdzisław PIKUŁA (Prudnik), Radosław ROSZKOWSKI (Prudnik), Janusz SIANO (Chrzelice), Józef SKIBA (Głogówek), Antoni SOKOŁOWSKI (Prudnik), Lucjusz STANDERA (Prudnik), Damian SZEPELAWY (Szybowice), Barbara WRÓBEL (Dzierżysławice, złożyła oświadczenie o rezygnacji z mandatu radnego, wybrana Wiceburmistrz Głogówka) .

Rada Powiatu V Kadencji 2014-2018

Zdjęcie przedstawiające Radę Powiatu V Kadencji 2014-2018

Rada V kadencji

Radni Powiatu V Kadencji: Józef JANECZKO (Wierzch, Przewodniczący Rady Powiatu),Antoni SOKOŁOWSKI (Prudnik, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu), Marzena KĘDRA (Prudnik, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu), Mirosław CZUPKIEWICZ (Prudnik), Małgorzata FRĄCZEK (Głogówek, złożyła oświadczenie o rezygnacji z mandatu radnego), Joachim KOSZ (Łącznik), Mariusz KOZACZEK (Prudnik, złożył oświadczenie o rezygnacji z mandatu radnego, wybrany na Wójta Lubrzy), Ryszard KWIATKOWSKI (Prudnik), Jan MALEC (Skrzypiec), Alfred NAMYSŁO (Zwiastowice), Zdzisław PIKUŁA (Prudnik), Radosław ROSZKOWSKI (Prudnik), Jan SALOMON (Prudnik), Janusz SIANO (Chrzelice), Józef SKIBA (Głogówek), Agnieszka STANISZ (Moszczanka), Damian SZEPELAWY (Szybowice), Judyta WALOCHA (Gostomia), Tadeusz WRONA (Racławice Śląskie), Barbara WRÓBEL (Dzierżysławice, złożyła oświadczenie o rezygnacji z mandatu radnego, wybrana Wiceburmistrz Głogówka)

Wersja XML