Projekt nr NPPDL/OP/P/24/2009 "Remont drogi Błażejowice - Zawada w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu na drodze"

Zdjęcie przedstawia Narodowy projekt przebudowy dróg lokalnych 2008-2011

Przedmiotem projektu był remont drogi powiatowej nr 1207 O, relacji Błażejowice - Zawada- Wawrzyńcowice-Kujawy na odcinku od skrzyżowania z drogą nr 1208 relacji Biała- Mochów do granicy Powiatu w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu na drodze. W ramach remontu wykonano odnowę nawierzchni jezdni na długości 3663m z mieszanki mineralno bitumicznej asfaltowej, ścięcie zakrzaczeń na poboczach i oczyszczenie rowów z namułu. We wsi Zawada wykonano powierzchniowe utrwalenie nawierzchni, przebudowę i budowę chodnika o szerokości 1,5m , wykonanie 2 zatok autobusowych z kostki wibroprasowanej typu "POLBRUK" o łącznej długości ok.504 m, przejścia dla pieszych oraz budowę studzienek ściekowych.

Projekt nr NPPDL/OP/P/24/2009 "Remont drogi Błażejowice ? Zawada w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu na drodze"