Projekt PL.3.22/3.3.07/11.02809 "Wspólna nauka - wspólna zabawa - integracja młodzieży z terenu Euroregionu Pradziad"

Głównym celem projektu jest intensyfikacja współpracy partnerskiej pomiędzy uczniami szkół zawodowych z Prudnika i z Krnova, poprzez wspólną naukę, pogłębianie zainteresowań oraz zabawę.

Cele szczegółowe projektu:

1. Umożliwienie wspólnej nauki i poszerzania zainteresowań przez uczniów szkół zawodowych z Prudnika i z Krnova.
  2. Wskazanie specyfiki pracy zawodowej w sąsiednich krajach poprzez udział we wspólnych praktykach zawodowych.
  3. Integracja młodzieży poprzez udział we wspólnych zawodach sportowych.
  4. Zapoznanie społeczeństwa mikroregionu z dorobkiem osiągniętym w ramach młodzieżowych warsztatów dziennikarskich - konferencja podsumowująca projekt.