Wideokonferencja Klubu LKS „Rolnik Biedrzychowice” oraz Klubu Sportowego TJ Sokol Šternberk

W ramach realizacji przez Powiat Prudnicki projektu „Współpraca międzysektorowa na pograniczu – stowarzyszenia i gminy uczą się wzajemnie”,  29 września 2021 roku odbyło się spotkanie on-line LKS „Rolnik Biedrzychowice” oraz Klubu Sportowego TJ Sokol Šternberk. Uczestnicy przygotowali krótkie filmy ze swoich osiągnięć sportowych. Była też okazja do przekazania informacji oraz dyskusji poprzez komunikator, a przede wszystkim szansa nawiązania współpracy na przyszłość.

Projekt jest realizowany przez Powiat Prudnicki w partnerstwie z Lokalną Grupą Działania Šternbersko oraz Mikroregionem Šternbersko i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 „Przekraczamy granice”.